I looked at the tryptophan - it's $30 for 50 (plus shipping) and you take 4 a day so that means you're using about 3 bottles a month? I'm not very good at math, so I wanted to make sure I understood you right. It looks like the tryptophan alone will cost me around $100 a month. Is that right or did I misunderstand?